Edukacja

Gminny Żłobek w Wolsztynie

Dodaj do planera
Oferta

Gminny Żłobek w Wolsztynie oferuje:

  • Kwestia bezpieczeństwa dzieci jest dla nas priorytetem.
  • Na meble oraz zabawki znajdujące się w żłobku posiadamy atesty i certyfikaty. Ponadto posiadamy pozytywne opinie sanitarno-higieniczne oraz przeciwpożarowe.
  • Czujne oko personelu oraz profesjonalne podejście pracowników do kwestii bezpieczeństwa – w myśl zasady, że najlepiej zapobiegać – Gwarantuje należytą opiekę oraz wysoki poziom bezpieczeństwa. Każde, nawet najmniejsze zagrożenie od razu spotyka się natychmiastową reakcją pracowników.
  • Uczciwość, odpowiedzialność i zaangażowanie to wartości, którym zawdzięczamy zadowolenie rodziców.
  • Naszymi najważniejszymi wartościami są:

KOMPETENCJA Fachowe metody i społeczne umiejętności łączą się w nasze kompetencje.

DOŚWIADCZENIE Posiadamy kadrę, która pracuje z dziećmi już wiele lat i zna
potrzeby dziecka.

NIEZAWODNOŚĆ Przestrzegamy uzgodnień, terminów i zadań wobec rodziców oraz pracowników.

ZAUFANIE Wzajemne zaufanie i równość są dla nas fundamentem dobrego środowiska pracy w naszym żłobku.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ Jesteśmy świadomi konsekwencji naszych działań.

WIARYGODNOŚĆ Nasze myślenie, słowa i działanie są zgodne.

ZADOWOLENIE Codzienna praca z dziećmi stanowi naszą radość. Postępy w pracy z dzieckiem są dla nas najwyższym priorytetem. Zadowolenie rodziców jest dla nas równie ważne – codzienny kontakt rodzica z opiekunem jest istotny dla dobra dziecka – my go GWARANTUJEMY!

  • Do dyspozycji maluszków są sale dydaktyczno – opiekuńcze. Pomieszczenia są wyposażone w niezbędny sprzęt, nowe kąciki zabaw, nowe materace gryczano – kokosowe ( jakże ważne dla zapewnienia spokojnego snu naszym wychowankom), łóżeczka turystyczne dla dzieci młodszych, kąciki bezpieczne do zabaw najmłodszych, niezbędny sprzęt i pomoce dydaktyczne do przeprowadzania zajęć, mnóstwo akcesoriów muzycznych oraz plastycznych. Zapewniamy także odpowiednie miejsca do zabaw na świeżym powietrzu – wyposażony w akcesoria plac zabaw.
  • Nasz żłobek to kolorowy, ciekawy świat, w którym dzieci czują się radośnie i bezpiecznie, jak w domu. Dopełnieniem tej bajkowej krainy są zabawki i akcesoria zapewniające zarówno prawidłowy rozwój (dostosowane oczywiście do wieku dziecka), jak i wesołą, przytulną atmosferę.
  • Pragniemy zapewnić każdemu dziecku jak najlepsze warunki do dorastania, zabawy i poznawania świata, a radosne miny maluszków są dla nas najpiękniejszą nagrodą.
  • Żłobek znajduje się w miłej i spokojnej okolicy, niedaleko parku, do którego dzieci często chodzą na spacery.